KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Villiam - salong betong 10791002
nr 1079 1002
Villiam - Salong Betong
Villiam /Salong Betong, 'Napoleon Bonaparte', blyerts på papper, 39x29 cm, signerad 'VNA-14'
Utrop:
6.000 kr - 10.000 kr
Såld:
1.000 kr
tisdag 8 november 2016
kl 09:21:49
900 kr
18/10 15:31:34
100 kr
150 kr BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
22/10 09:58:53
400 kr
450 kr BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
8 nov
A(u)ktion!
Läs mer om A(u)ktion!